HABERLER
Ana Sayfa >
...İMMERGAS Kombilerde Türkiye'de Bir İlk!
Tüm İMMERGAS kullanıcıları ayrıcalıklıdır; Üstelik Immergas ın 10 yıl garanti kampanyası , garantisi kombileri de kapsayacak . Böylece sadece kampanya sonrası satınalma yapan tüketiciler değil bütün İmmergas kullanıcıları bu ayrıcalığa sahip olabilecek. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
..."Usta çağır, tesisatı yapsın" devri bitiyor.
Artık su tesisat işlerini sadece yetkili firmalar yapabilecek. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...Radyant Isıtma Sistemi Nedir?
Radyant ısıtma sistemleri konusunda insanlar için esin kaynağı yine doğadır. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...Faturanızı Düşürmenin 7 Yolu
"Doğal gaz faturamı nasıl düşürebilirim?" diye düşünüyorsanız, haberin devamını lütfen okuyun. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...Bakımsız Kombi Cep Yakıyor!
Doğalgazla 1986 yılında tanışan Türkiye`de 50 il konforlu ısınmaya geçerken konut ve işyeri aboneleri 6 milyonu aştı. Hızla artan tüketim geçen yıl 30 milyar metreküpü buldu. Tüketimi gittikçe artan doğalgaz harcamaları aile bütçesinde özellikle kış aylarında önemli oran teşkil ediyor. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...Az Enerji Tüketen Kombi
SDÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Küçükkömürler, daha önce gerçekleştirdikleri daha az elektrik tüketimiyle yüksek ısı sağlayan sistemi kombi üzerinde uygulamaya başladıklarını söyledi. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...Elektriksiz Kombi Çok Yakında Evlerde!
Kombi kullananlar kış aylarındaki elektrik kesintileri sebebiyle soğukta kalıyor. Elverişsiz hava şartlarının etkili olduğu İstanbul`da elektrik kesintileri bazı bölgelerde 3 saati bulurken, doğalgaz kombilerinin çalışmaması yeni bir tartışma başlattı. Tüketiciler, kombilerin en çok ihtiyaç duydukları bir dönemde devre dışı kalmasına tepki gösterirken, firmalar `biraz daha sabır` tavsiyesinde bulunuyor. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...BİR KOMBİNİZİN OLMASI HAYAL DEĞİL...
Türkiye'nin en iyi radyosu Best FM, Türkiye'nin dört bir yanına hafta içi bir gün Immergas Kombi işbirliği ile kombi hediye ediyor. (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
...Ajans 90'da Ömer Turit'le Yapılan Röportaj
Kısaca kendinizi ve geçmişte yaptıklarınızı anlatır mısınız? (Eklenme Tarihi: 02/03/2016)
 
 
 
Pro WEB